Łebskie chłopaki

lebskie_tnPełny, bogaty smak z wyraźnie wyczuwalną goryczką. Złota barwa przywodząca na myśl bursztyn wyławiany spośród morskich fal. I wreszcie – by przypieczętować wrażenie obcowania z piwem najprzedniejszej  jakości – utrzymująca się długo gęsta pianka. W ten właśnie sposób mógłbym opisać wrażenia z konsumpcji Łebskiego Piwa.

Czytaj dalej

Seks i przemoc w Belwederze

belvederecomCzy wiecie, co to jest lojalność? Lojalność to gotowość zaryzykowania skandalem, być może nawet międzynarodowym skandalem, aby chronić tych, którzy dają ci pieniądze.

W  atmosferze przepełnionej oparami alkoholu, przemocą i seksem, dla dobra swoich dobroczyńców skandalem zaryzykował Belweder. Tak, drodzy Państwo – ni mniej, ni więcej. Niestety, skandal stał się faktem. Teraz, gdy mleko się rozlało, pozostaje jedynie mieć nadzieję, że najważniejsi decydenci w Belwederze zachowają zimną krew. Zagrożony jest bowiem jeden z najważniejszych – dla wielu Polaków – narodowych symboli.

Czytaj dalej

Samo wyciekło

Marketingowcom Internet chyba nie służy – ostatnio mają cholernego pecha. Wciąż im coś wycieka. A to bluzgana wersja reklamy produktu dla dzieciaków. A to przesiąknięta erotyką wersja grzecznej reklamy telewizyjnej. A to znowu obrazek z nawiązaniem do książkowo-kinowego hitu, którego możliwość wykorzystania w reklamie puściłaby z torbami niejeden międzynarodowy koncern.

Czytaj dalej

Wino bez wkładki

wino_bez_wkladki_tnZdradziłem, zdradziłem, zdradziłem! Ideały zdradziłem! Wyłamałem się z tradycji testowania win w zabójczych cenach. Tym razem bowiem zdecydowałem się na trunek zdecydowanie droższy niż za wino z Lidla, którego cenę udało się zapisać za pomocą trzech cyfr i przecinka. Przecinka postawionego oczywiście niezbyt symetrycznie – tak bardziej z lewej.

Czytaj dalej