Uwaga – po konkursie!

Czas nas goni, więc nie przeciągajmy. Jakiś miesiąc temu wizyta w CCC natchnęła mnie do podzielenia się kilkoma refluksja… o pardon, refleksjami na temat branży obuwniczej. Przy okazji naszedł mnie też pomysł na mały konkurs. Przypomnijmy: przedmiotem konkursu było dostarczenie dowodów (nawet sfabrykowanych) na to, że piękni jak z żurnala celebryci: Anna Przybylska i Olivier Janiak – faktycznie robią zakupy w CCC, czyli sieci, którą – cytuję reklamę – polecają.

Efekty detektywistycznej pracy czytelników Maltretingu możecie zobaczyć na Facebooku (i wcale nie musicie w tym celu zakładać na tym diabolicznym serwisie konta).

Ja tymczasem ogłaszam, że najbardziej przekonującego dowodu dostarczył niejaki Krystian:

Ta-da!

który niniejszym otrzymuje pierwszą w historii Maltretingu firmową koszulkę:

koszulka_gfx

Drobny druk - szczytowe osiągnięcie sztuki billboardowej

Pozostali uczestnicy konkursu mogliby się czuć moralnymi zwycięzcami, niestety – nie w tym przypadku. Moralnym zwycięzcą zostaje Michał, który zresztą sam się nim ogłosił.

Nie wspominałbym o tym, gdyby nie fakt, że moralne zwycięstwo na maltreting.pl, w odróżnieniu od innych moralnych zwycięstw, wiąże się z nagrodą rzeczową. Jest ona właśnie w produkcji i wkrótce ujrzy światło dzienne, a następnie mroki skrzynki pocztowej. Albo furgonetki kuriera.

Michała o kontakt proszę (przez skrzynkę na FB), Krystiana to już sam znajdę…

Gratulacje! I chwała pokonanym!

Brak możliwości komentowania.