Golden Circle według Live Nation – zawiadomienie do UOKiK

Tu znajdziesz tekst pisma do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, z zawiadomieniem dotyczącym działań Live Nation i Ticketmaster w związku z organizacją koncertu Guns N’Roses w Gdańsku, w szczególności – wprowadzającej w błąd mapki obiektu oraz nieadekwatnej, również wprowadzającej w błąd nazwy sektora pod sceną.

Kolorami zaznaczyłem fragmenty, w których tekst należy dostosować (uzupełnić lub pozostawić / wykreślić odpowiedni wariant) do własnych potrzeb / własnej sytuacji.

Możesz wykorzystać materiały związane ze sprawą koncertu wedle swoich potrzeb (możesz je także zmodyfikować na własny użytek), mam jednak prośbę – jeśli wykorzystasz je, daj mi proszę znać mailem (petrol @ maltreting.pl), zostawiając komentarz na blogu (tutaj lub pod tekstem o koncercie) lub przez prywatną wiadomość na Facebooku. Dzięki temu będę wiedział, ilu osobom te materiały faktycznie się przydały.

Ważne: wysyłając list, wysyłasz go w swoim imieniu. Nie mogę ponosić odpowiedzialności za skutki – w tym w szczególności za ich brak – wysłania go przez Ciebie. Udostępniając treść listu, nie świadczę również pomocy prawnej.