Rabata, pażałsta!

Jeśli zależy nam na pełnym zrozumieniu pojęcia rabatu, należy spytać jednostkę światłą, wyrafinowaną. Na przykład pracownika telekomu. Najlepiej z T-Mobile.

Gdyby spytać prostego człowieka, czym jest rabat, to zapewne odpowiedziałby, że kwota, o którą z jakiegoś powodu umniejszana jest cena danego produktu lub usługi. Wszyscy jednak wiemy, jacy są prości ludzie – są prości. Dlatego, jeśli zależy nam na pełnym zrozumieniu pojęcia rabatu, lepiej spytać jednostkę światłą, wyrafinowaną.

Na przykład pracownika telekomu.

Najlepiej z T-Mobile.

Czytaj dalej

A to ci niespodzianka!

t-mobile_tnMacie szanse na niespodziankę! Od T-Mobile! Prawdziwą niespodziankę! Kto by się tego… no… spodziewał?

W każdym razie, jak zadzwoni do Was T-Mobile z radosną wiadomością, że oto już od teraz możecie korzystać z super-szybkiego Internetu, a jakby tego było mało, to oni zaraz wyślą Wam – tak, tak, wyślą – niespodziankę, bo jesteście tacy fajni i tak dobrze się Wam od tak wielu lat współpracuje, i w ogóle jesteście tacy cenni, i ta niespodzianka będzie naprawdę fajna, bo to taki fajny tablet z aż 7-calowym ekranem, i jak Wy sobie w myślach podzielicie fajność tej niespodzianki przez 10, spodziewając się jakiegoś taniego badziewia z hipermarketu, bo 7 cali to ledwo jakiś przerośnięty telefon, a marka producenta dobrze wyglądałaby na półce w Biedronce, ale i tak będziecie mocno zdziwieni, że operator sieci komórkowej właśnie wysyła Wam cokolwiek w ramach podziękowań za długoletnią współpracę…

… to usłyszycie, że aby nie obciążać Wam budżetu, T-Mobile rozłoży Wam tę niespodziankę na 24 dogodne raty.

Wolność zgromadzeń

t-mobile_tnDemonstracje i pikiety stały się w Polsce tak powszechne, że na relacjonowanie ich zabrakło już czasu w serwisach informacyjnych. Obecnie można się na nie natknąć nawet w czasie bloków reklamowych.

Czytaj dalej

Różowy notebook

rozowy_laptop_tnZawsze myślałem, że „chwile, które łączą”, czyli hasło przewodnie T-Mobile, to tradycyjne marketingowe pustosłowie, mające swoim delikatnym ciepełkiem trącić nostalgiczną strunę w sercach przyszłych i obecnych klientów.

Kiedy jednak usłyszałem reklamę radiową mobilnego Internetu T-Mobile z wabikiem w postaci ultra-cienkiego notebooka za złotówkę, dostrzegłem głęboki biznesowy sens hasła „chwile, które łączą”.

Czytaj dalej