Historia napisana na nowo

I znowu przerzucam na Maltreting.pl przygody Pragnącego Zachować, opublikowane wcześniej m.in. na Facebooku. Ta przeprowadzka jest o tyle niezbędna, że ten i poprzedni komiks w pewnym sensie ustawiają oś fabularną (ale powiedziałem!) dla kolejnego odcinka przygód Rzecznika, który ukaże się już wkrótce.

Jedziemy.

komiks_nivea_historia

Czy pragniesz doświadczyć uczucia szczęścia?

zen_rozowyLudzka pogoń za szczęściem mieni się różnymi barwami. Jedni szukają szczęścia w rodzinie, inni w szaleńczej zabawie z coraz to nowymi kochankami. Jedni rzucają się w wir towarzyskiego życia, inni wybierają samotność i wejrzenie w samego siebie. Jedni zatracają się w szaleństwie wielkiego miasta, inni szukają wyciszenia w dzikich ostępach. Jedni od lat wytrwale robią to samo, inni co i rusz próbują czegoś nowego. Jedni szukają odpowiedzi w Bogu, inni – w nauce.

Łączy ich jedno.

Wszyscy męczą się zupełnie bez sensu.

Czytaj dalej

Dobra tablica

Jakiś tydzień temu zauważyłem na mieście plakat Nivea głoszący, że 99% kobiet poleca odżywkę do włosów Nivea Long Repair. Postanowiłem zweryfikować to śmiałe stwierdzenie, wykorzystując w tym celu najbardziej wyrafinowany aparat statystyczny znany ludzkości.

Czytaj dalej