Paranoid Android

paranoid_androidGoogle zapowiedział niedawno kolejną wersję Androida, co niechybnie doprowadzi do podziału użytkowników telefonów z tym systemem na tych, którzy doczekają się aktualizacji do nowej wersji oraz tych, którzy będą patrzyli na nich z zazdrością. Lub – ewentualnie – na tych, którzy doczekają się aktualizacji do nowej wersji oraz tych, na których ci, którzy doczekali się aktualizacji, będą patrzyli z zazdrością.

No właśnie. Zastanawialiście się może kiedyś, po co są aktualizacje sytemu i oprogramowania w telefonach? Jeśli myślicie, że po to, żebyście jak najpełniej mogli wykorzystać swoje tele-zabawki, to macie rację – do czasu.

Czytaj dalej

Wpis tak krótki, że aż mi się tytułu nie chce wymyślać

Jeśliby któraś z Pań (i Panów, przecież nie będę tu nikogo dyskryminował) miał kiedyś niewiele czasu, aby się umalować, to tu jest metoda:

 

Od siebie dodam tylko, że sądząc z opinii, jaką cieszą się Windows 8, ruch, jaki w krytycznym momencie (0:50 – ufam, że filmik obejrzeliście w całości) wykonuje zwyciężczyni rywalizacji, jest często obserwowany wśród użytkowników tego systemu.

Mafia rządzi

Jak do knajpy przychodzi paru łysych osiłków i roztacza przed właścicielem wizję pałających żądzą demolki hord barbarzyńców przetaczających się przez jego lokal jeśli nie skorzysta on z ich ochrony, to nazywa się to wymuszaniem haraczu.

Ale jak podobny manewr przeprowadza mój program antywirusowy, to nie wiedzieć czemu nazywa to przedłużeniem subskrypcji…