Nie kończąca się promocja

Empikfoto.pl nagłówek

…a może promocja wiecznie się kończąca? Zresztą nieważne, bo… Taka okazja! I przepadła! Nie daruję sobie, że nie zdążyłem! A przecież Empikfoto.pl lojalnie przypominał w mailu jeszcze wczoraj: Ostatnie godziny! ♥ Walentynkowe oferty do -63% | Odbitki od 0,21 zł.

A ja nie skorzystałem… Pokpiłem sprawę jak ta lala. Przepadło, bezpowrotnie. Chciałem wnieść odrobinę analogowego powiewu do tego zdigitalizowanego świata i zrobić sobie staromodne, papierowe odbitki z cyfowych zdjęć, póki jeszcze trwała promocja. I nie zdążyłem.

Teraz przyjdzie mi za nie zapłacić fortunę…

Czytaj dalej

Pan nie wie, kim ja jestem!

pko_majewski_tnSzymon Majewski, po brawurowych najazdach na stanowisko dyrektora marketingu, a następnie rzecznika prasowego PKO BP, najwyraźniej postanowił najechać na stanowisko gościa od wysyłki korespondencji. Skutecznie.

Czytaj dalej

Na przykład 10% rabatu

swiss_post_tnJeśli obraz warty jest tysiąca słów, to dzisiejszy wpis warty jest co najmniej 2041 słów: zawiera bowiem dwa obrazy, na których łącznie zawartych jest 41 słów. Spójników, przyimków i cyferków nie liczę. Rabatu też nie liczę, bo chociaż owe 2041 słów związanych jest z kartą rabatową, to jest to karta rabatowa… co ja zresztą będę się rozpisywał – sami zobaczcie. Karta rabatowa jedyna w swoim rodzaju:

Obraz wart 1006 słów

Obraz wart 1006 słów

 

Obraz wart 1035 słów

Obraz wart 1035 słów

Na wszelki wypadek potwierdzam: tak,  ta karta rabatowa nie uprawnia do żadnego rabatu.