I jeszcze jeden, i jeszcze raz…

W związku z oddalającą się premierą nowych Gwiezdnych Wojen na DVD/Blu-Ray, ujawniam jeden z materiałów dodatkowych, jakie znajdziemy na tych nośnikach.

W związku z oddalająca się premierą DVD/Blu-Ray nowych Gwiezdnych Wojen, chciałbym…

Nie, nie pomyliłem się: oddalającą się premierą, a nie zbliżającą się – bo premiera „Przebudzenia Mocy” miała miejsce już 5 kwietnia, więc teraz już się oddała. Zbliża się co najwyżej polska premiera na tych nośnikach, przewidziana ponad dwa tygodnie później (21.04), niż premiera w cywilizowanym świecie.

Czytaj dalej

Do 13:20 cierpię za miliony

bog_zemsty_cage

Nicolas Bolesny. Kliknij, aby Jego cierpienie obejrzeć z bliska.

Tylko Nicolas Cage potrafi tak biec przez miasto z siejącą śmierć bronią w dłoni.

Tylko Nicolas Cage potrafi tak uciekać przed eksplozjami – z wyrazem twarzy jednoznacznie wskazującym, że właśnie rozważa najdonioślejsze problemy etyczne ludzkości.

Nicolas. On jeden i nikt inny.

Prawdziwa odwaga cywilna

prawdziwe_mestwo_tnPrzyznaję – to wszystko jest do pewnego stopnia to jest zrozumiałe.

Ale od początku. Jeśli jest się 14-letnią dziewczyną, można marzyć o debiucie kinowym u boku Matta Damona.

(Wspominam akurat o grającym raczej drugoplanową rolę Damonie, bo będąc 14-letnią dziewczyną raczej nie marzy się o debiucie u boku Jeffa Bridgesa w filmie braci Coen; ale akurat w tym przypadku Damon, Bridges i Coenowie są w jednym pakiecie).

Można nie podejrzewać nic złego, jeśli agent namówi cię do wzięcia udziału w castingu do roli 14-letniej dziewczyny, która szuka zemsty za zabójstwo ojca.

Czytaj dalej