7 życzeń, czyli prawdziwy facet musi mieć ziarenka

bakoma_tnMarketing homeopatyczny to chyba jeden z najbardziej obiecujących nurtów we współczesnym marketing – sięgają po niego coraz to nowi producenci. Na przykład Bakoma, której jogurt 7 zbóż men właśnie popijam.

Popijam, gdyż 7 zbóż men to jogurt pitny. I mimo tego, że jest to jogurt pitny właśnie, to może on służyć – tu cytuję stronę internetową producenta – jako substytut posiłku dla aktywnego mężczyzny.

Czytaj dalej

Serek Gortata wraca w stylu. Niekoniecznie wielkim.

Swego czasu w telewizorze można było zobaczyć, jak mama Marcina Gortata reklamuje pewien serek. Wczoraj przypomniało mi się, że miałem na temat tego serka coś mądrego do powiedzenia.

Ale najpierw obejrzyjcie rzeczoną reklamę:

 

A teraz wspomniane coś mądrego: Serek promowany przez Gortata nazywa się… Bakuś?! Cóż za bezpowrotnie zaprzepaszczona szansa na fantastyczną nazwę! Serek, który wcinał Gortat, powinien nazywać się Pakuś! (Albo Pan Pakuś, jeśli Gortat jest klientem Avivy.)

PS. Niezwykle liczni facebookowi fani maltretingu widzieli ten wpis jakieś 24 godziny przed publikacją tutaj. Nie to, żebym coś sugerował, ale czasem na Facebooku pojawią się jakieś specjały, których nie znajdziecie gdzie indziej… Dobrze być fanem…