Postaw piwo autorowi!

Lubisz maltreting.pl? Postaw mi piwo, a walnie przyczynisz się do rozwoju maltretingu! Najfajniej pisze mi się właśnie po browarze lub dwóch, a dowodem na to niech będzie niniejszy apel: drętwy, bo siedzę o suchym pysku.

Adtaily, dzięki któremu możesz to zrobić, twierdzi, że to bardzo proste. W założeniach Adtaily to system sprzedaży reklam, ale ja postanowiłem go wykorzystać na nieco wywrotowy sposób. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykupił reklamę Adtaily w celu jak najbardziej reklamowym, ale uprzedzam – stawki są od czapy. Zresztą sam możesz to sprawdzić. Jeśli potraktujesz kupno reklamy jako zabawę i próbę wpędzenia mnie w alkoholizm, będzie OK. Jeśli jako regularną działalność biznesową… no cóż, nie wróżę długiej kariery.

A skoro jesteśmy przy stawkach, to może wytłumaczę skąd cena? Ano 9,80 zł to po odliczeniu prowizji Adtaily i haraczu skarbu państwa zamienia się w nieco ponad 5 zł dla mnie. Akurat na dwa browary w okolicznym sklepie.

No to co? Do dzieła! Gdzieś tam na samej górze prawej kolumny jest ramka z dyskretnym napisem „Adtaily.pl”. Wystarczy kliknąć w słowo „kliknij” i trzymać się instrukcji. Póki co piję za swoje pieniądze. A wolałbym za Twoje!