Golden Circle według Live Nation, czyli ja nic nie sugeruję

Kiedy wybierałem się na gdański koncert Guns N’Roses, zamieściłem na Facebooku krótką listę rzeczy, które ze sobą wziąłem – począwszy od zróżnicowanego repertuaru muzycznego na drogę (czyli kompletnej studyjnej dyskografii GN’R), przez gacie na zmianę, aż po bilet do tzw. sektora Golden Circle. O bilecie napisałem wtedy tak:

„Bilet pod samą scenę, żeby pot muzyków chlapał na twarz – jest, kurde, jest!”

Połowa czytających teraz te słowa zapewne nawet nie przypuszcza, że druga połowa czytających teraz te słowa właśnie zesrała się ze śmiechu.

Czytaj dalej

Nie kończąca się promocja

Empikfoto.pl nagłówek

…a może promocja wiecznie się kończąca? Zresztą nieważne, bo… Taka okazja! I przepadła! Nie daruję sobie, że nie zdążyłem! A przecież Empikfoto.pl lojalnie przypominał w mailu jeszcze wczoraj: Ostatnie godziny! ♥ Walentynkowe oferty do -63% | Odbitki od 0,21 zł.

A ja nie skorzystałem… Pokpiłem sprawę jak ta lala. Przepadło, bezpowrotnie. Chciałem wnieść odrobinę analogowego powiewu do tego zdigitalizowanego świata i zrobić sobie staromodne, papierowe odbitki z cyfowych zdjęć, póki jeszcze trwała promocja. I nie zdążyłem.

Teraz przyjdzie mi za nie zapłacić fortunę…

Czytaj dalej

Potęga sugestii

upc_tnZdaję sobie sprawę, że publikacja tekstu akurat dzisiaj może być odebrana przez wiele osób z pewnym zdziwieniem, ale akurat w tym roku na Święto Zmarłych jestem uziemiony, więc mam chwilę, by przysiąść i skreślić kilka słów.

Zresztą co ja się przejmuję niestosownością. Wszystko jest jak najbardziej stosowne. „Uziemiony” i „Święto Zmarłych” idealnie przecież do siebie pasują.

Czytaj dalej

Limity bez ograniczeń: saga trwa

lte_plus_2_tnDobre wzorce warto powielać, szczególnie własne. Operator sieci komórkowej Plus wprowadził kolejną już ofertę bez limitów, tym razem pod nazwą „Power LTE – Internet bez limitu„. Podobnie jak w przypadku poprzedniej tego typu oferty sprzed około roku, „Power LTE – Internet LTE bez limitu” występuje w kilku wariantach cenowych, które – analogicznie do ubiegłorocznej oferty bez limitu – różnią się między sobą… wielkością limitów.

Czytaj dalej